PAKET SERVİS

DOĞAN ŞEF

Antakya… yani doğduğum topraklar. Lezzeti ve onu nasıl algıladığımızı öğrendiğim topraklar. Yemeğin insanı nasıl mutlu ettiğini, nasıl olması gerektiğini gördüğüm topraklar. The Local Grill’in tohumlarının atıldığı topraklar.

Milattan önce kurulmuş bir kentin sokaklarında büyüdüm. Üzerinden geçmiş sayısız medeniyeti, sayısız insanı hayal ederek. Ve bu medeniyetlerin, insanların; şehre, kültüre ve mutfağa benzeri olmayan o dokunuşlarını tattım.

Benim ve mutfağım için de en değerli şey işte o çocukluğumda aldığım lezzetin damağımdan asla gitmeyen tadını misafirlerime sunmak.

Çünkü lezzeti geleneklerimizden öğrendik, geleneklerimiz sayesinde lezzeti tanımayı öğrendik. Biz “karabiber gibi aziz” denilen, uğruna kıtalar keşfedilen baharat yolunun kesiştiği bir noktada hayatı tariflendirdik.

Eşi olmayan birbirinden özel bu baharatlar Antakya yemeklerinde kendilerine uygun yerler buldular ve tarifler bir daha asla onlar olmadan yapılmadı. O yüzden biz The Local Grill’e geleneklerimizi koruduğumuz ama sınırlarını bilmediğimiz bir lezzet macerası diyoruz.

Açıkçası restaurant olarak kendimizi zamansız görüyoruz. Binlerce yıllık Antakya mutfağının geçmişine her an bir seyahat halindeyken diğer yandan devamlı kendimizi yenilemeye ve zamansız tarifler sunacağımız o geleceği aramaktayız.
Ama en önemlisi bizi tanımak için yemeklerimizi yemeniz, baharatlarımızı katmanız, soframıza oturmanız gerekir. İşimiz çok zor ama o ilk lokmadan sonra yüzünüzdeki mutluluğu görmek bize her şeyi unutturuyor.

Ben ve ekibim çıktığımız bu yolda biliyoruz ki, mutluluğa erişmeden önce, içiniz rahat olmalı. O yüzden her zaman her şeyin en iyisini kullanıyoruz.

Çünkü Antakya’da eve gelen misafir her zaman her şeyin en iyisine layıktır.

Antakya Mutfağı

DOĞDUĞUMUZ
TOPRAKLARIN
TARİFLERİ

Antakya… yani doğduğumuz topraklar.

Lezzeti ve onu nasıl algıladığımızı öğrendiğimiz topraklar. Yemeğin insanı nasıl mutlu ettiğini, nasıl olması gerektiğini gördüğümüz topraklar. The Local Grill’in tohumlarının atıldığı topraklar.

Sizlere her zaman, elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. Çünkü Antakya’da, eve gelen misafir her şeyin en iyisine layıktır.

Kapımızdan girdiğiniz an tek amacımız, The Local Grill’den memnun bir şekilde ayrılmanız.

Bunun için yemeklerin, hizmetin ve restorandaki diğer unsurların hep en üst kalitede yapıldığından emin oluyoruz.

Hakkımızda

Hayatın her anına tat veren anne mutfağı, bizim de mutfağı öğrendiğimiz ilk yer.

Birbirinden güzel tariflerle büyüdüğümüz o eşsiz lezzetleri herkese sunmak istiyor ve birlikte zamanı unuttuğumuz bir lezzet macerasına çıkmak istiyoruz.
Yerel Tarifleri
Sevenler

Herkesin belirli bir damak tadı var. Bu damak tadının çok dışına çıkmak istemeyen ama yine de yeni lezzetler tatmak isteyen insanlar için The Local Grill mükemmel bir seçim.

Yeni Mutfak
Kaşifleri

Dünyada ve Anadolu’da sayısız mutfak ve sayısız lezzet anlayışı var. Bunlardan bir tanesi olan Antakya mutfağını keşfetmek isteyenler için The Local Grill, benzersiz bir restoran.

İyi Bir Lezzet Deneyimine
Fiyat Biçmeyenler

İçine koyulan malzemeden size sunuluşuna dek her sürecin ince bir şekilde düşünüldüğü bir yemek deneyiminin, fiyattan daha önemli olduğunu düşünen insanlar için The Local Grill, tam aradıkları yer.

GERİ